Image

Ożarowska Karta Mieszkańca zintegrowana z Biletem Metropolitalnym

Ożarowska Karta Mieszkańca zintegrowana z Biletem Metropolitalnym to jedna z możliwości jakie proponujemy naszym mieszkańcom.
Zamiast dwóch kart jedna, która zawiera w sobie Bilet Metropolitalny oraz zniżki wynikające z Ożarowskiej Karty Mieszkańca.

Jeśli jesteś już posiadaczem Biletu Metropolitalnego i chcesz wymienić go na nową Ożarowską Kartę Mieszkańca zintegrowaną z Biletem Metropolitalnym zapraszamy do założenia konta online na stronie okm.ozarow-mazowiecki.pl a następnie do Punktu Obsługi Ożarowskiej Karty Mieszkańca zintegrowanej z Biletem Metropolitalnym ul. Poznańska 292; 05-850 Ożarów Mazowiecki,  aby zwrócić posiadany Bilet Metropolitalny. W jego miejsce otrzymasz nową kartę zintegrowaną, z której skorzystasz w komunikacji miejskiej i u partnerów Programu.
Jeśli po raz pierwszy wnioskujesz o Bilet Metropolitalny i chcesz, aby był on zintegrowany z Ożarowską Kartą Mieszkańca wówczas do Wniosku o pakiet Mieszkańca należy dołączyć również wypełniony Wniosek o wydanie spersonalizowanej Warszawskiej Karty Miejskiej dla Mieszkańców Gminy Ożarów Mazowiecki. W takim przypadku również należy zgłosić się do Punktu Obsługi Ożarowskiej Karty Mieszkańca zintegrowanej z Biletem Metropolitalnym ul. Poznańska 292; 05-850 Ożarów Mazowiecki.